Image
Wczytywanie

Utopia Vodka Bar

Cocktail bar łączący historię z nowoczesnością, stylem i elegancją. W miejscu legendarnych zakładów Polmos powstało Muzeum Fabryka Wódki, z integralną częścią barową, która pod nazwą Utopia Vodka Bar będzie gościć nie tylko zwiedzających muzeum, ale również koneserów wódki w różnej postaci.

Image
Image
INTEGRALNA CZĘŚĆ MUZEUM FABRYKA WÓDKI

UTOPIA VODKA BAR

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
utopia vodka bar

TWOJE MIEJSCE SPOTKAŃ

Image

WYJĄTKOWA ATMOSFERA

Odwiedź nasz bar i rozkoszuj się smakiem wyjątkowych trunków i wyjątkowym miejscem.

Image

WYDARZENIANIA PRYWATNE

To szczególne miejsce jest doskonale by przeżywać szczególne uroczystości prywatne jak urodziny czy wieczory kawalerskie.

Image

IMPREZY FIRMOWE

W naszych cocktail barze organizujemy imprezy firmowe od konferencji, przez szkolenia, po kolacje bankietowe z open barem.

Image

ZWIEDZANIE I ŚWIĘTOWANIE

Dowolne wydarzenie wieczorne może być poprzedzone dopasowaną ścieżką zwiedzania Muzeum Fabryka Wódki.

Image

BARMANI

Możesz skorzystać z menu autorskich cocktaili a wykwalifikowani barmani zawsze doradzą Ci, w jaki sposób cieszyć się smakiem.

Image

ZAPLECZE GASTRONOMICZNE

Utopia Vodka Bar to część kompleksu Fabryczna 13 z doskonałą ofertą gastronomiczną dostosowaną do Państwa potrzeb.

ZWIEDZANIE MUZEUM POŁĄCZONE Z DEGUSTACJĄ

Image

Tło historyczne nadaje charakter Utopii, a wódka jest tutaj motywem przewodnim. W części muzealnej Zwiedzający zapoznają się z historią wytwarzania wódki, kulturą biesiadowania i smakowania. Ostatnim przystankiem sentymentalnej podróży po Fabryce Wódki jest degustacja. W klasycznej wersji to zestawienie dwóch bazowych alkoholi historycznie związanych z działalnością Polmosu oraz autorskich koktajli stworzonych na ich kanwie.
Głównymi bohaterami tego zestawu jest Winiak oraz Piołunówka.

Winiak Klubowy to kompozycja winnych francuskich destylatów leżakowanych w dębowych beczkach. To on jest inspiracją do tworzenia pierwszego koktajlu o wdzięcznej nazwie Rachela. Receptura oparta jest na połączeniu go z marakują i wanilią. Wynikiem tego nieoczywistego mixu jest efekt zaskakującej świeżości i nuty tropiku.

Bazą drugiego koktajlu jest Piołunówka, powstała po zalaniu piołunu i mieszanki 17 innych ziół. Nasz Cristal to więc kompozycja wódki ziołowej, słodkiego syropu z pędów sosny oraz białego wina infuzowanego werbeną, co czyni go zupełnie wyjątkową propozycją dla wielbicieli wytrawnych smaków.

Image
DO WYBORU W RAMACH ZAKUPIONEGO BILETU NA ZWIEDZANIE MUZEUM

ZESTAWY DEGUSTACYJNE

Image

Rachela

Subtelny, tropikalny

Winiak Klubowy / Marakuja / Cytryna / Wanilia / Mięta

Image

cristal

ziołowy, zbalansowany

Piołunówka / Wino infuzowane werbeną / Syrop z pędów sosny

Image

Image